BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Plafond 17516002

nr 1751 6002

Plafond

Art Déco, Intarsia. Diameter: 75 cm, saknar glaskupa

Kondition: slitage, skador

måndag 15 december 2025
kl 20:38:00